ברוכים הבאים לפורום קודי ישראל !
תוכלו לבקר אותנו גם בקבוצת הפייסבוק

אי יכולת פתיחת קובץ בזיפ

כל בעית התחברות, שאלות בנוגע לפורום, בעיות תרגום, הצעות
ניתן לרשום כאן.
אורחים/ממתינים לאישור גם יכולים לכתוב כאן את הבעיות שלכם.
חוקי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.
gavriel yaniv
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
מצב: מנותק

אי יכולת פתיחת קובץ בזיפ

הודעה#1 » 01 יולי 2018, 17:43

שלום האמת שאני פעם ראשונה שואל שאלה בפורום הזה מקווה שיהיה לכך תשובה מנסיון החברים או מנהלי הצוות.
ברשותי גירסת הקודי האחרונה 17.6כבר כחצי שנה היה לי את כל התוספות במקום אחד בקודי(וויזארד מלא)נראה לי כך זה ניקרא. בטעות עידכנתי גירסת עידכון לוויזארד המלא פעמיים. לא היתה לי ברירה מחקתי את אפליקציית הקודי והיעדכנתי מחדש. כאשר באתי להתקין עם כתובת הריפו הישנה המוכרת הסטרימר לא נתן לי כתב לי שכניראה מנותק מהשרת(כמובן שלא)
דרך אגב אני רוצה לציין שאחד שאומי בוקס המוכר הקטן והשני סטרימר של חברת אקסטרימר (שנייהם לא פרוצים כוונתי אנדרואיד אמיתי) אשמח לשמוע עצה או עזרא אם מישהו גם ניתקל לאחרונה בבעיה זו.תודה!

פרסומת
KodiMaster
קודיסט מתקדם (סמל)
קודיסט מתקדם (סמל)
קיבל תודה: 3 פעמים

Re: אי יכולת פתיחת קובץ בזיפ

הודעה#2 » 01 יולי 2018, 22:42

עדיף להתקין קודי נקי ועליו להתקין רק את ההרחבות שאתה צריך, ולא להשתמש בבילד.
הנה קישור לרשימה של ההרחבות העדכניות:
http://kodibeginner.com/add-ons

gavriel yaniv
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#3 » 02 יולי 2018, 01:01

אבל בילד מלא הרבה יותר ידידותי וקל לתיפעול פשוט לחפס פרק סידרה סרט ובכלל אבל תודה על העצה. למרות שאני לא מבין למה הסטרימר ויותר מדוייק שני סטרימרים לא פרוצים לא נותנים לי להוסיף כתובת ריפו??

KodiMaster
קודיסט מתקדם (סמל)
קודיסט מתקדם (סמל)
קיבל תודה: 3 פעמים

הודעה#4 » 02 יולי 2018, 13:17

gavriel yaniv כתב:אבל בילד מלא הרבה יותר ידידותי וקל לתיפעול פשוט לחפס פרק סידרה סרט ובכלל אבל תודה על העצה. למרות שאני לא מבין למה הסטרימר ויותר מדוייק שני סטרימרים לא פרוצים לא נותנים לי להוסיף כתובת ריפו??

זה בדיוק הבעיה בבילדים שדברים מפסיקים לעבוד ואתה לא מבין למה.
אם אתה מתקין קודי נקי אז יש לך שליטה מלאה על הקודי שלך, בלי המון הרחבות מיותרות ושינוי הגדרות שלא רצית.
סה"כ מאוד קל למצוא פרקים או סדרות בהרחבות הקיימות, פשוט צריך להתרגל.

חזור אל “תמיכה טכנית לפורום”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים