ברוכים הבאים לפורום קודי ישראל !
תוכלו לבקר אותנו גם בקבוצת הפייסבוק

2 הערות בנוגע לפורום

כל בעית התחברות, שאלות בנוגע לפורום, בעיות תרגום, הצעות
ניתן לרשום כאן.
אורחים/ממתינים לאישור גם יכולים לכתוב כאן את הבעיות שלכם.
חוקי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.
shlomyhapoel
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
מצב: מנותק

2 הערות בנוגע לפורום

הודעה#1 » 29 מאי 2015, 11:22

2 הערות-
1.שמתי לב שמאז הפורום בעיצוב חדש,לוקח לו זמן להיטען והוא קצת כבד,לא קליל כפי שהיה..
החזרה לעמוד הראשי,המעבר בין עמוד ועמוד או מעבר לפורומים,כתיבת ת'רד חדש..
2.חסר כפתור ולוגו של ת'רד נעול,כלומר אשכול שאי אפשר להגיב בו(לפחות לא כמשתמש רגיל)
נתקלתי באשכול הבא למשל viewtopic.php?f=38&t=126&start=40
בכוונה זה יוביל לדף חמישי,בזמן שהת'רד נעול,מנהל הפורום כאן היה יכול להגיב ואני השתגעתי ולא הבנתי למה אני לא יכול להגיב,אם זה מבחינת הרשאות לאותו פורום או בגלל שהוא נעול,זה קצת לא ברור לי ואם אפשר להסביר,אולי אני לא הבסדר בסיפור.. ;)
תודה רבה על כל ההשקעה והעזרה!

פרסומת
סמל אישי של המשתמש
Smulikon
מנהל האתר
מנהל האתר
V.I.P: 1
הביע תודה: 150 פעמים
קיבל תודה: 242 פעמים

Re: 2 הערות בנוגע לפורום

הודעה#2 » 29 מאי 2015, 12:52

1. הפורום נמצא על שרת שעלותו עולה כסף. ברגע שיהיו לפורום יותר הכנסות מתרומות, אולי נוכל להשתדרג לשרת קצת יותר מהיר. כרגע זה מה שמתאפשר לנו.
2.לא חסר לוגו של תרד נעול. למשל זה נעול:
viewtopic.php?f=32&t=966

בקשר לפוסט שאתה לא מצליח להגיב בו, לא ממש הבנתי מה הטענה שלך מעבר לכך שאתה לא מצליח להגיב. אודה לך אם תפרט יותר.

shlomyhapoel
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#3 » 29 מאי 2015, 13:53

Smulikon כתב:1. הפורום נמצא על שרת שעלותו עולה כסף. ברגע שיהיו לפורום יותר הכנסות מתרומות, אולי נוכל להשתדרג לשרת קצת יותר מהיר. כרגע זה מה שמתאפשר לנו.
2.לא חסר לוגו של תרד נעול. למשל זה נעול:
viewtopic.php?f=32&t=966

בקשר לפוסט שאתה לא מצליח להגיב בו, לא ממש הבנתי מה הטענה שלך מעבר לכך שאתה לא מצליח להגיב. אודה לך אם תפרט יותר.

1.אוקיי,זה מה שחשבתי אבל אמרתי אולי הבעיה היא זמנית,מכיוון שזה קרה רק לאחר העיצוב החדש. מקווה ביחד אתכם :)
2.אוקיי הבנתי,אז זה לא נעול ואי אפשר להגיב בו,חשבתי שהוא נעול בלי לוגו. אפשר לדעת למה אי אפשר להגיב בו?נורא מבלבל שאין לזה סמל כלשהוא ופשוט אין כפתור להגבה,רציתי לשאול שם ונאלצתי לפתוח פוסט נפרד שעוסק באותו נושא פשוט...

סמל אישי של המשתמש
Smulikon
מנהל האתר
מנהל האתר
V.I.P: 1
הביע תודה: 150 פעמים
קיבל תודה: 242 פעמים

הודעה#4 » 29 מאי 2015, 18:10

התגבוה שלך בפורום מדריכים כנראה הייתה קשורה לבעיית הרשאות בפורום. נסה עכשיו ותעדכן אותי בבקשה אם הסתדר.

shlomyhapoel
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#5 » 29 מאי 2015, 18:27

Smulikon כתב:התגבוה שלך בפורום מדריכים כנראה הייתה קשורה לבעיית הרשאות בפורום. נסה עכשיו ותעדכן אותי בבקשה אם הסתדר.

כן הסתדר,תודה רבה.
צריך משהו שהיה בעיה בפורום ספציפי,כלומר שבכל הפורום רק מנהלים למשל יכלו להגיב או פרסונלית שאותי היה צריך להגדיר(ושאר המשתמשים יכלו להגיב)?

חזור אל “תמיכה טכנית לפורום”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים