ברוכים הבאים לפורום קודי ישראל !
תוכלו לבקר אותנו גם בקבוצת הפייסבוק

המסע למכשיר הכי כדאי למדיה סנטר סלוני איכותי

המלצות וסקירות על כל מכשירי המיני פיסי MINI PC, מחשבים סלוניים HTPC ומחשבים ניידים.

מנהל: מפקחים

סמל אישי של המשתמש
sharontahar
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
מצב: מנותק

המסע למכשיר הכי כדאי למדיה סנטר סלוני איכותי

הודעה#1 » 17 אוגוסט 2015, 20:03

שלום לכולם,
את השבועות האחרונים אני מבלה בלקרוא, לבדוק, להשוות ולמיין את סוגי המכשירים השונים שיצאו, יוצאים וניתן להשיג בשוק כל זאת כדי למצוא את המכשיר הכי כדאי לצפייה והקרנת סרטים בקודי. התוכנה הזו משמשת אותי כיום, בתור המכשיר היחידי למדיה וצפייה, לא הורדות, לא טורנטים, לא ממירים מיותרים, רק קודי על מחשב לפטופ חזק בעל יכולות גרפיות.
החלטתי ללכת על מכשיר שיהווה תחליף ראוי ללפטופ שלי, וחששתי מבין כל המכשירים, כולם נראו צעצועים, חקרתי בדקת הסתכלתי השוואתי קראתי והעמקתי. הגעתי למסקנה שהטכנולוגית מיני, וסטרימרים הזו פשוט לא שם עדיין.

אינספור ביקורות, השוואות מחירים, עיונים וטיפים, כמו גם התייעצויות עם אנשים שיש להם הביאו אותי למסקנה שכדי ורצוי להשקיע יותר מכמה מאות שקלים ולרכוש מיני פי סי ראוי וחזק, וכך לא להצטער ולהחליף אותו תוך חצי שנה במקרה הטוב.
אז אמרתי נלך על הNUC שנראה ראוי ומשתלם, אך גם שם גיליתי שיש שהוא אינו חזק דיו כדי להריץ סרטים ב 1080P בHD או אפילו 4K בלי להתקע ולגמגם. חוזקה של החומרה בעיקר הדאיגה אותי מאוד. והמחירים לא אטרקטיביים כל כך, רובם בטווח של 1000 שח ומעלה, ולכן החלטתי שאם כבר להשקיע סכום כזה, אז משהו חזק, עם מעבד ראוי וזיכרון RAM מומלץ. שאולי יראה פחות אסתטי וקטן, אבל הביצועים שלו לא יאכזבו.

נכנסתי לאתר של KSP ובניתי מחשב בהתאם למפרט שקראתי עליו והומלץ ואני אשמח לחוות דעת עליו ובעיקר האם ניתן וכדי להוזיל את העלות עוד יותר?
מבוסס AMD.png
המפרט שבניתי

פרסומת
Jarom
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
מצב: מנותק

Re: המסע למכשיר הכי כדאי למדיה סנטר סלוני איכותי

הודעה#2 » 29 אוגוסט 2015, 18:25

מה הבעיה עם NUC5CPYH עם 8GB RAM?

http://www.intel.com/content/www/us/en/ ... 5cpyh.html

חזור אל “HTPC / מחשב סלוני / מחשב נייד”