ברוכים הבאים לפורום קודי ישראל !
תוכלו לבקר אותנו גם בקבוצת הפייסבוק

Pipo x8- המלצה+ טיפים חשובים !

המלצות וסקירות על כל מכשירי המיני פיסי MINI PC, מחשבים סלוניים HTPC ומחשבים ניידים.
noamisback
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
מצב: מנותק

Pipo x8- המלצה+ טיפים חשובים !

הודעה#1 » 17 ספטמבר 2015, 21:11

שלום לכולם
רכשתי לפני שבוע את המוצר הנפלא שעונה לשם pipo x8 מאתר gearbest.com (חשוב לבחור גרסת 64 גיגה!! ), pipo x8 הוא המשך ישיר לpipox7 רק עם מסך טאצ'
בביקורת אספר על הנקודות החיוביות במוצר וקינפוג נכון כיצד לנצל אותו בצורה הטובה ביותר ולמה לא לצפות
מה אנחנו מקבלים/לא מקבלים במוצר וטיפים:

1. מגיע עם ווינדוס 8 (ניתן לשדרג ל-10)!
2. מגיע עם אנדרויד 4.4 !
3. מגיע עם OFFICE 365 !
4.ללא כבל HDMI :( (יש לרכוש בנפרד סביב 50-100 ש"ח)
5.לא תמיד מגיע עם מתאם של 220V לכן כדאי לקנות מראש שתהיו מוכנים :) (עולה כמה שקלים בודדים)
6.אינטרנט- יש לו אנטנה עם קליטה טובה ל-WIFI אני ממליץ לחבר עם כבל רשת ישירות לראוטר (אם אפשרי)
7.שליטה- ממליץ בחום לרכוש מקלדת אלחוטית בנפרד אל תתנו למסך הטאצ' לבלבל אתכם מכיוון שהמוצר הוא מחשב נייח לכל דבר (ללא סוללה), אני קניתי את מקלדת Logitech K400 הכוללת גם משטח מגע לדמות שימוש בעכבר-ערכה סופר נוחה וקומפקטית (נמכרת בZAP בין 155-297)
8.טאצ' ווינדוס- הטאצ' לא ממש נוח כאשר אתם בווינדוס, מציע להשתמש בו כאשר אתם עולים עם אנדרויד
9.בכדי להנות ממסך מלא בטלוויזיה יש לעלות בווינדוס 8 ולבחור בצד ימין devices-project-second screen only ואז נוכל להנות מקודי או כל תוכנה אחרת במסך מלא ושמרנו על אנרגיה של הפיפו שהמסך שלו יהיה כבוי- חשוב לוודא שבשלב זה יש לכם עכבר או מקלדת מחוברים אחרת יהיה קשה לשלוט בתפריטים שאני מסביר פה
10.טאצ' אנדרויד באנדרויד עובד ממש טוב וקודי עובד חלק גם שם (להשתדל לא להעמיס במולטי טסקינג)
11.חשוב מאוד לנטרל היפוך מסך אוט' זה ישגע אותכם וגרם לי הרבה אי נחת- בכדי לבטל היפוך אוט'
* באנדרויד (בתפריט DROP DOWN -auto rotate כמו בטלפון)
* בווינדוס 8 ע"י גרירת העכבר לפינה הימינית העליונה ואז בחירת settings ושם נראה אייקון של מסך וכתוב Screen- נלחץ עליו (נוודא שאנחנו במצב LANDSCAPE (אופקי) וננעל את הסיבוב האוט')
12.ייתכן וברגע שעליתם עם אנדרואיד לא תראו מסך מלא בטלוויזיה שלכם, ניתן לשנות זאת בהגדרות אנדרואיד בקלות ניכנס ל-Settings-hdmi-scale modes-full screen וזהו עכשיו גם אנדרויד במסך מלא וניתן לחגוג עם קודי :)

זהו בינתיים, אני ממש מרוצה לקח למוצר להגיע קצת יותר משבועיים- אם אזכר בעוד פרטים אעדכן את הפוסט
בהצלחה

פרסומת

חזור אל “HTPC / מחשב סלוני / מחשב נייד”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים