ברוכים הבאים לפורום קודי ישראל !
תוכלו לבקר אותנו גם בקבוצת הפייסבוק

התקנת KODI על פרטנר TV

שאלות על קודי,בעיות כלליות,בקשות תמיכה הקשורות רק בקודי ושאינן קשורות למערכת הפעלה ספציפית.
כולל גם מדריכים כלליים וקיר סרטים וסדרות.

מנהל: moran.shechter

חוקי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.

חוקי הפורום
NoaGit
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
מצב: מנותק

התקנת KODI על פרטנר TV

הודעה#1 » 23 אוקטובר 2017, 18:39

הי :)
הבנתי שיש אפשרות להתקין על הפרטנר TV את הקודי.. עשיתי את הכל אבל לא מצליחה להעלות את ההרחבות- הוא לא פותח את תיקיית ה ZIP. מגיע עד אליה אבל לא נותן לי לפתוח אותה.. מישהו נתקל בבעיה ויכול לתת לי פתרון להתקנה של ההרחבות? בלי קשר לא מצליחה להוריד מהאינטרנט למכשיר באופן ישיר..
תודה!

פרסומת
elayfri
קודיסט משתפר (רב"ט)
קודיסט משתפר (רב"ט)

Re: התקנת KODI על פרטנר TV

הודעה#2 » 24 אוקטובר 2017, 08:38

כשאתה מנסה להוריד קבצים דרך איזה דפדפן אתה עושה את זה?? יש דפדפנים שלא מורידים קבצים או שלא נתת להם הרשאות מתאימות על מנת להוריד קבצים למכשירך (לדוגמה כרום צריך הרשאה על מנת להוריד קבצים) בנוסף לפי מה שאני מבין ממה שאתה רושם אתה לא מתקין את ההריבה כמו שצריך דרך הקודי ( זה אמור להיות הרחבות/התקנה מקובץ זיפ/אזהאה שבה לוחצים על הגדרות/ מסמנים התקנה מקובץ זיפ או 3rd party addon/חוזרים להתקנת הרחבות/ התקנה מקובץ זיפ/ומשם ניגש לתיקיית הורדות של המכשיר שם יהיה את קבצי הזיפ. פתרון נוסף זה לשים קבצי זיפ של ההרחבות על דיסק און קי ואז להתקין את ההרחבות מה usb כמו שהסברתי מקודם רק במקום לגשת לתיקיית הורדת לגשת לusb

סמל אישי של המשתמש
doron.yona
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#3 » 27 אוקטובר 2017, 08:58

גם אני ניתקל בבעיות עם תוספים.
הממיר של פרטנר הוא בעצם מכשיר android tv בגרסא 7. בחנות האפליקציות אין דפדפן מוכר שנתמך אולי בגלל גרסת האנדרואיד. לא יודע.
אני העברתי תוסף דרך שיתוף במחשב. הוא התקין אותו אבל הוא ניתקל בבעיות כשהתוסף מופעל בפעם הראשונה ומנסה להוריד ולהתקין תוספים. הוא לא מצליח להוריד קבצי zip. אולי זה סוג של הקשחה.
חיפשתי ההגדרות של המערכת הפעלה ולא מצאתי משהו מיוחד.
מישהו ניסה לעבוד עם הקודי והצליח?

סמל אישי של המשתמש
doron.yona
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#4 » 27 אוקטובר 2017, 09:29

הוא דווקא מתקין את התוספים במאגרים של קודי.

avshi114
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#5 » 08 נובמבר 2017, 19:50

תתקינו קודם את הzipים של המאגרי הרחבות עצמם.. נגיד של kodil.. ואחר כך את הזיפ של כל הרחבה

galpeer
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#6 » 10 דצמבר 2017, 16:07

היי, איך אתם מצליחים להגיע לקבצים על הדיסק און קי שמחובר לממיר של פרטנר?
התקנתי מהגוגל פליי בראוזר לקבצים.. אבל לא מצליח לראות קבצים כשאני מחבר דיסק און קי.. הדיסק און קי מופיע ריק.

בכלל, לא רק קשור לקודי, אולי אתם יודעים איך מתקינים כרום ושאר אפליקציות על הממיר הזה שלא מופיעים בגוגל פליי?

חזור אל “הפורום הכללי - שאלות כלליות על קודי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים