המלצה על מכשיר אנדרואיד BOXcs918

מחפשים לרכוש סטרימר? צריכים המלצה?
כאן זה המקום להתייעץ ולשאול
כללי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.
שלח תגובה
unmillis
קודיסט משתפר (רב"ט)
קודיסט משתפר (רב"ט)

המלצה על מכשיר אנדרואיד BOXcs918

שליחה על ידי unmillis » 13 אפריל 2015, 23:54

המכשיר מיועד לבעלי תקציב דל או שרוצים עוד מכשיר לחדר.
ממליץ על מכשיר cs918 .המכשיר מחובר אצלי ברשת קווית אך נבדק גם באמצעות חיבור WIFI
המכשיר מריץ את כל סוגי הקצים אודיו ווידאו.מריץ חלק קודי ללא תקיעות .סרטים משחקי כדורגל וכו.....
המכשיר מעולה אך מגיע עם שלט סופר פשוט (מדי פעם צריך להתקרב עם השלט למכשיר) המינוס היחידי שמצאתי זה השלט.
למכשיר יש 2 דגמים 1G ראם ו 2G ראם(ב=הביקורת מתייחסת ל 2G ראם).
נתונים טכניים:
Model:CS918
Operating System:Android 4.4
Processer:RK3188T Quad-core
Memory:2GB DDR3
Internal Storage:8GB NAND Flash
Wi-Fi:802.11 b/g/n 2.4GHz
Video Output:1920x1080P @60Hz Full HD
Support Audio format:MP3/ WMA/ WMV/ APE/ OGG/ AAC, etc.

Support Media format:AVI/ RM/ RMVB/ MKV/ WMV/ MOV/ MP4/ MPEG/ MPG/ FLV/, etc.
Support Decoder format:HD MPEG4 / H.264 / H.263 / AVS, etc.
Storage Extension:Support MicroSD(TF) ,Up to 32GB (Not included)
Support Photo format:HD JPEG / BMP / GIF / PNG
Languages:English, French, Italian, Dutch, Portuguese, Russian, German, Japanese, etc.
Ports:1 * RJ-45 Ethernet jack, 1 * Micro SD/TF card slot, 2 * USB 2.0 ports, 1 * Micro USB port,1 * HDMI port, 1 * Headphone jack, 1 * SPDIF port, 1 * DC port
Compatible with:Support mouse and keyboard via USB &2.4G wireless mouse
and keyboard
Power supply for:EU Plug
TV player:Input: 100-240V Output: DC 5V / 2A
Power supply for:remote control
2 * AAA battery (Not included)
TV Box size:19cm*14cm*9cm
TV Box weight:0.49Kg
קבצים מצורפים
cs.JPG

kurator8878
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

בעניין: המלצה על מכשיר אנדרואיד BOXcs918

שליחה על ידי kurator8878 » 22 אפריל 2015, 13:35

אני מצאתי עוד חיסרון חוץ מהשלט (גם לי יש מכשיר כזה עם 16 GB נפח)? - השלט באמת חרא.
הבעיה השניה שלא מצליח לפתור אותה היא מקלדת חיצונית - לא ניתן לשנות שפה, כל מה שאני מקליד מתקבל ע"י המכשיר רק באנגלית.
קראתי כל מיני דברים, טיפים - שום דבר לא עובד אצלי.
מעבר לזה? - הכל עובד תקין.

Kodi4K
קודיסט משתפר (רב"ט)
קודיסט משתפר (רב"ט)

שליחה על ידי Kodi4K » 22 אפריל 2015, 19:44

שלום חברים ,
באופן כללי , זה מכשיר בעל חומרה סטנדרטית מבוססת המעבד RK3188 .
היתי רוצה להפנות את תשומת ליבכם לשלוש סוגיות שאולי למשתמשים מסויימים יכולות להיות חשובות :
- המכשיר אינו תומך ברזולוציות 4K למרות שאני דיי בטוח שהוא יצליח לנגן קבצי 4K ( אשמח אם בעלי המכשיר יוכלו לאשר זאת ) .
- ה-WiFi אינו דואלי , כלומר המכשיר לא תומך בקצבים של 5GHz .
- הנפח הפנימי במפרט שמופיע למעלה הוא רק 8G . לדעתי 8G שחלק מזה גם המערכת ההפעלה זה קצת גבולי . עדיף לרכוש בשלב הזה רק מכשירים עם מינימום של 16Gb.
אני חושב שאפשר למצוא את המכשיר הזה באזור ה$50 באליאקספרס או אתרים דומים ולדעתי זה מחיר מצויין ויחס מחירתכונות מעולה. כמוב להזמין רק את הגרסה של 2G זכרון RAM כי מניסיון , האנדרואיד לא סוחב עם 1G בלבד .
לגבי המקלדת , היתי ממליץ לבדוק אם התקנתם בקודי מקלדת בעברית . אולי זה מקור הבעיה ...

alon1421
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי alon1421 » 24 אפריל 2015, 14:04

Kodi4K link כתב: שלום חברים ,
באופן כללי , זה מכשיר בעל חומרה סטנדרטית מבוססת המעבד RK3188 .
היתי רוצה להפנות את תשומת ליבכם לשלוש סוגיות שאולי למשתמשים מסויימים יכולות להיות חשובות :
- המכשיר אינו תומך ברזולוציות 4K למרות שאני דיי בטוח שהוא יצליח לנגן קבצי 4K ( אשמח אם בעלי המכשיר יוכלו לאשר זאת ) .
- ה-WiFi אינו דואלי , כלומר המכשיר לא תומך בקצבים של 5GHz .
- הנפח הפנימי במפרט שמופיע למעלה הוא רק 8G . לדעתי 8G שחלק מזה גם המערכת ההפעלה זה קצת גבולי . עדיף לרכוש בשלב הזה רק מכשירים עם מינימום של 16Gb.
אני חושב שאפשר למצוא את המכשיר הזה באזור ה$50 באליאקספרס או אתרים דומים ולדעתי זה מחיר מצויין ויחס מחירתכונות מעולה. כמוב להזמין רק את הגרסה של 2G זכרון RAM כי מניסיון , האנדרואיד לא סוחב עם 1G בלבד .
לגבי המקלדת , היתי ממליץ לבדוק אם התקנתם בקודי מקלדת בעברית . אולי זה מקור הבעיה ...
שלום לכולם,
אני בעל מכשיר כזה (הגיע בתחילת שבוע שעבר דרך אליאקספרס)
ואתייחס לדברים שכתבתם וארחיב בעצמי:
*לגבי 4K אני ניסיתי להגיע לאפשרות הרצה דרך YouTube וזה לא נתן לי (אולי אני טועה בדרך, אשמח שתסביר לי)
* הWIFI מבחינתי לפחות עובד מעולה (תשתית וספק של 100 מגה שיכול לספק בגלל מיקום הבית רק 45 מגה, והסטריימר נמצא במיקום יחסית קרוב לראוטר)
* למרות שהנפח הוא רק 8G אני רואה יכולת עבודה טובה, ובמקסימום אפשר להזמין כרטיס זיכרון מאליאקספרס 128GB ב13 דולר
* השלט גרוע ברמות מטורפות אבל כאשר הבאתי מקלדת ועכבר אלחוטיים זה שינה את התמונה לחלוטין, אין ספק שהשלט בלתי שמיש בעליל.
* הזמנתי אותו יחסית לפני הרבה זמן (המשלוח היה זוועה) ב50 דולר אבל ראיתי כבר במבצעים זול יותר.
* העברת השפות מבחינתי לא הייתה בעיה (לא השתמשתי בALT+Shift אלא ידני) אבל אני אנסה לבדוק אם זה עובד לי.

עכשיו קצת לחוות דעת האישית שלי:
אין ספק שלמישהו שמתחיל את ההתעסקות שלו בסטריימרים בכלל זה לא מכשיר אידיאלי והסיבה נעוצה במוצר שנמכר ולא במפרט הטכני,
המוצר מגיע עם 129 תוספות ושטויות שלא ראיתי בהן שימוש (כולל תפריט התחלתי מביך) וכדי להגיע להגדרות או להגיע לתפריט רגיל של האנדרואיד היה מסורבל ומעצבן.
המלצה שלי? אולי לשלם קצת יותר אבל להביא את המכשיר נקי לחלוטין
בנוסף אצלי המכשיר בניגוד למפרט שכתוב בתחילת הנושא הגיע עם מערכת ההפעלה 4.2,
אבל יחד עם כל הנאמר ידע בסיסי במחשבים ובאנדרואיד יכולים להביא את המשתמש לחוויה מקסימלית ומעולה.
היכולת לחבר עכבר ומקלדת אלחוטיים גאונית (קניתי את Microsoft BlueTrack Desktop 2000)
אני חדש בתחום של קודי אבל ממה שאני רואה היכולת של המכשיר להריץ אותו היא מעולה,
התוספים רצים וכל דבר שקשור למהירות תגובה נראה לי מהיר ויעיל.

אם יש שאלות אשמח לעזור!

unmillis
קודיסט משתפר (רב"ט)
קודיסט משתפר (רב"ט)

שליחה על ידי unmillis » 25 אפריל 2015, 21:51

לגבי 4k צפיתי בסרטון? מהרחבה של gopro ללא בעיות.לגבי המקלדת גם לא הצלחתי לשנות לעברית.עוד בעיה שנתקלתי שמתי לב שלמכשיר יש חיים משלו הוא נדלק לבד.

Sent from my SM-E500F using Tapatalk

שלח תגובה