אז.....מה מומלץ?

מחפשים לרכוש סטרימר? צריכים המלצה?
כאן זה המקום להתייעץ ולשאול
כללי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.
שלח תגובה
bar_sade
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

אז.....מה מומלץ?

שליחה על ידי bar_sade » 16 אפריל 2015, 11:53

שלום לכולם,

אז אני עוקב אחרי הקבוצה בפייסבוק זמן מה, מנסה ללמוד ולהבין מכשירים מונחים וכו.
בעיקרון מתבשל אצלי הרעיון (כמו אצל כולם) לחסוך בעלויות של HOTYES - ונראה לי שעידן+ יחד עם KODI
יכול להוות תחליף לא רע
אני אדם טכני אבל עצלן, כלומר לא אוהב להתעסק יותר מדי עם תקלות של מכשירים הגדרות מחדש וכו -(מעדיף להשקיע פעם אחת בצורה רצינית ורק לעדכן גרסאות מדי פעם)
התכנון הוא לרכוש מכשיר שיריץ KODI - לעבוד במקביל למשך כמה חודשים בכדי להבין אם המשפחה יכולה להסתגל ואז להתנתק (אם לא מקסימום "זרקנו" כמה מאות? שקלים)
אני שואל דווקא בפורום הזה מאחר והוא כללי ולא מיועד למכשיר ספציפי

ועכשיו לשאלת מליון הדולר (טוב, בעצם 2 שאלות).
1) איזה מכשיר מומלץ ?
2) באיזו גרסא - אנדרואיד או WINDOWS

תודה רבה מראש לעונים (וגם לאלה שלא? ;) )

סמל אישי של משתמש
mdlv123
קודיסט מתקדם (סמל)
קודיסט מתקדם (סמל)

בעניין: אז.....מה מומלץ?

שליחה על ידי mdlv123 » 16 אפריל 2015, 13:13

אנדרואיד/ווינדוס: תלוי בך.. אם אין לך בעיה להתרגל לממשק חדש, עדיף אנדרואיד. בנוי טוב יותר לעבוד עם סטרימרים עם זיכרון ram מוגבל, ווינדוס מכביד על המכשירים האלה.

איזה מכשיר: שאלת השאלות :) אין תשובה אחת ברורה זה תלוי בסכום שאתה מוכן להשקיע, סוג חיבור האינטרנט שלך והמהירות, אם אתה רוצה רק קודי או גם גלישה/משחקים/מוזיקה וכו׳, ועוד משתנים...

אני אישית עם מיניקס x8-h plus
מרוצה ממנו עד הגג. רואה סרטים בסטרימינג טורנט במהירות של 4.5 מגה לשנייה בwifi, משחק משחקים, מוזיקה, הכל.? לוקח קצת זמן בהתחלה לקנפג אותו בדיוק לצרכים שלך (את קודי) אבל אח״כ זה פשוט תענוג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

shlomiik
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

בעניין: אז.....מה מומלץ?

שליחה על ידי shlomiik » 26 אפריל 2015, 01:35

אם זה רק בשביל קודי הייתי ממליץ לך ללכת על rpi2.
כמובן שככמות המגיבים כך יהיו כמות המכשירים המומלצים.
בהצלחה.

שלח תגובה