עמוד 1 מתוך 1

גם DVB-T2 וגם Netflix HD - האם קיים כזה דבר? [מצאתי!]

פורסם: 05 אוגוסט 2017, 23:50
על ידי Allon
אני מעוניין לקנות סטרימר עם התכונות הבאות:
1. Kodi/SPMC
2. Netflix עם תמיכה ב-Full HD 1080p
3. עידן פלוס - DVB-T2
4. תמיכה בעברית, גם בקודי, גם בכתוביות ב Netflix וגם בעידן פלוס

הומלץ פה הרבה על ה-Mecool KIII Pro אבל הוא תומך ב-Netflix רק עד 480p. שמתי עין על ה-Mecool KI Pro החדש, הוא אמור לתמוך ב-Netflix HD אבל בשום מקום באינטרנט לא מצאתי שמישהו אמר שזה עובד לו. כנראה שזאת תמיכה תאורטית בלבד בשלב הזה.

האם קיים כזה סטרימר?

אם לא, האם אפשר לקחת סטרימר ללא DVB-T2 שתומך קודי ו-Netflix HD ולהוסיף לו דונגל DVB-T2 דרך חיבור USB? איזה סטרימרים תומכים באיזה דונגלים? יש שילובים שכבר נבדקו שעובדים בארץ כולל עברית?

תודה על העזרה, ומצטער אם השאלה הזאת כבר נענתה (באמת שחיפשתי).

Re: גם DVB-T2 וגם Netflix HD - האם קיים כזה דבר?

פורסם: 10 אוגוסט 2017, 12:52
על ידי Allon
לבי נפעם מההרתמות של הקהילה לעזור, ישר כח!

אז רק רציתי לעדכן שקניתי את ה WeTek Play 2 ואחרי מספר עדכוני קושחה (צריך להגיע עד WeOS 3.0.2), המצב הוא כזה:
 • המכשיר מתעדכן לאנדרואיד 6 ועובד נהדר, מגיב מהר, שלט נחמד (אבל מצב העכבר מוגבל ללחיצות על כפתורי הכיוון, לא שמיש). אפשר לשנות לעברית ואז כמעט הכל בעברית (אבל לא הכל).
 • עידן פלוס קולט מעולה ללא שום בעיות קליטה. כתוביות בעברית עובדות ומסונכרנות, תאור התוכנית ומדריך הערוצים בעברית מלאה, אפשר לעשות PVR, לעשות הקלטה בזמן אמת או לכוון הקלטה לתוכנית כלשהי ממדריך ערוצים. ההקלטה נראית זהה לחלוטין לשידור חי, אבל זה לא חוכמה בהינתן זהמדובר באיכות SD. אי אפשר לראות ערוץ אחר בזמן ההקלטה (לא ניסיתי להשתמש באפליקציה אחרת בזמן ההקלטה, אבל בכללי אפשר לעבור בין אפליקציות בכיף עם כפתור יעודי בדיוק כמו בטלפון אנדרואיד).
 • WeOS 3 הוסיף תמיכה ב Netflix TV שבניגוד לנפליקס רגיל הוא תומך בשימוש בשלט בלבד ללא צורך בעכבר (זאת בדיוק אותה אפליקציה כמו בטלוויזיה חכמה). כתוב שזה תומך ב-4K אבל לי יש רק אפשרות לבדוק את זה עם 1080p וזה נראה חד ויפה עם טעינה מיידית. שימו לב בהפעלה הראשונה של Netflix TV, לפני שמזינים שם משתמש וסיסמא, כתוב למטה שהמכשיר אינו תומך בעברית, אך כן אפשר לבחור בכתוביות בעברית והם מוצגות באופן תקין לחלוטין. אני מניח שהכוונה היא שאין תמיכה בתפריטים ותיאור תוכן בעברית, האפליקציה עצמה באנגלית בלבד.
 • קודי מגיע מובנה ומתעדכן לגירסא 17.4-RC ויש אפשרות גם להתקין SPMC דרך חנות אפליקציות יעודית לטלוויזיה ששמה Aptoide TV. דרכה גם מתקינים את Netflix TV. יש שם עוד אפליקציות שמתאימות לשימוש בטלויזיה עם סימון של איזה דורשות עכבר או איזה משחקים דורשים Gamepad (ניתן לחבר עכבר/מקלדת/Gamepad דרך שקע USB או Bluetooth, לא ניסיתי). Google Play Store עובד אך רוב האפליקציות לא יעבדו טוב עם שלט בלבד, לכן הצורך ב Aptoide.
 • אין לי שום נסיון עם קודי אז לא ניסיתי עדיין להתקין אף הרחבה או אפילו להריץ בו קובץ מקומי, אבל הממשק שלו עובד חלק מאוד ובעברית מלאה.
 • המכשיר מיועד לאמא שלי ולכן חשוב לי שאוכל לתמוך בה מרחוק. במכשיר יש VNC מובנה, אבל גם תמיכה ב TeamViewer QuickSupport שזה הרבה יותר נוח. אפשר להתקין אותו דרך Aptoide אבל מסתבר שצריך להתקין עוד אפליקציה בשם TeamViewer Host כדי שזה יפעל שיש אותה רק ב Play Store, וטרם עשיתי זאת אז לא אוכל לדווח אם זה עובד.

טיפ: כשאתם מפעילים את המכשיר בפעם הראשונה יש לו מערכת הפעלה עתיקה WeOS 1.x ואם תבחרו בשפה עברית במסך הראשון שמופיע, כלום לא יפעל כמו שצריך. עברית נתמכת בצורה תקינה רק החל מ-WeOS 2.x אך כמובן עדיף לעדכן ל WeOS 3.x. כל העדכונים הם דרך אפליקצית העדכון שלהם שמורידה עדכון דרך האינטרנט (FOTA) ולא דורשת העתקת קבצים ידינית או משהו כזה. אחרי התקנת WeOS 2.x יש לכבות ולהדליק את המכשיר כדי שיופיע איקון שמציע לעדכן עוד פעם, ולאחר מכן העדכון הבא יהיה ל-WeOS 3.x (טיפה מבלבל). העדכונים לוקחים זמן מה, גם להוריד וגם להתקין, תהיו סבלנים.

הזמנה, עלויות ושילוח:
 • הזמנתי ישירות דרך WeTek.com. שימו לב שאם אתם משלמים ב-PayPal כל מה שהזנתם לגבי כתובת משלוח במסכים קודמים מתבטל ורק הכתובת שבחרתם במסך של PayPal יתפוס.
 • שילמתי 120$ עבור המכשיר ועוד 30$ לשילוח מהיר (אין אפשרות לשילוח זול יותר).
 • סך הכל לקח 2.5 ימים למוצר להגיע (הזמנתי יום ראשון בלילה, הגיע יום רביעי בבוקר) - די מרשים!
 • המוצר נשלח מפורטוגל דרך DHL ביום שני בבוקר והגיע לארץ ביום שלישי, שבו הוא הועבר במכס. DHL שלחו SMS עם דרישת תשלום של 148 ש"ח, כ-50 ש"ח עבור הטיפול והשאר עבור מכס. לאחר התשלום באתר נשלחה עוד הודעת SMS לתיאום כתובת למסירת החבילה למחרת.
 • הכל היה ארוז היטב, ללא נזק אפילו לאריזה החיצונית. האריזה עצמה מרשימה מבחוץ ומרופדת היטב מבפנים (אולי קצת יותר מדי, יכולו לעשות אריזה קטנה יותר). מתאים למתנה.

חבל ש:
 • המכשיר לא מגיע עם מערכת הפעלה מעודכנת. כל השידרוגים האלה אוכלים זמן. אבל זה חד פעמי.
 • השלט לא מכיל air mouse מבנה. זה יכל להיות מאוד שימושי עבור כמעט על האפליקציות ב Play Store.
 • הממשק לא היה קצת יותר ידידותי. לדוגמא כדי להעלות את המדריך הערוצים יש ללחוץ על הכפתור הכחול בשלט. לא כתוב בשום מקום, צריך פשוט ללחוץ עד שמגלים את זה. (יש כפתור ירוק, צהוב, אדום וכחול על השלט לשימושים שונים). כשלוחצים על כפתור הקלטה בזמן שנמצאים על תוכנית במדריך הערוצים, מופיע לכמה שניות הודעה קטנה שההקלטה תוזמנה, אך אין אינדיקציה במדריך הערוצים שהתוכנית תוקלט (ומשום מה אפשר לתזמן אותה שוב ושוב). קיצר הממשק לא תמיד מלוטש.
 • במכשיר יש 8 גיגהבייט אחסון, אך לאחר המערכת הפעלה וכל התוכנות של WeTek נשאר רק 4 גיגה. מתאים לאפליקציות בלבד, אחרת צריך להשתמש באחסון חיצוני (SD, USB או תיקיה משותפת ברשת).

סך הכל מוצר די מנצח. ברגע שאלמד איך להשתמש בקודי אז בכלל.

אם יש למישהו שאלות אשמח לענות. אבל יש לי הרגשה שהמקום קצת נטוש. חבל.

Re: גם DVB-T2 וגם Netflix HD - האם קיים כזה דבר? [מצאתי!]

פורסם: 12 אוגוסט 2017, 17:05
על ידי falul
ומה לגבי העידן פלוס?

Re: גם DVB-T2 וגם Netflix HD - האם קיים כזה דבר? [מצאתי!]

פורסם: 12 אוגוסט 2017, 19:16
על ידי Allon
כתבתי. תקרא את הנקודה השניה ( שמתחילה ב"עידן פלוס קולט...").

Re: גם DVB-T2 וגם Netflix HD - האם קיים כזה דבר? [מצאתי!]

פורסם: 21 אוגוסט 2017, 18:46
על ידי Allon
עדכון: לפני מספרי ימים נטפליקס התחילה לחסום את האפלקציה שלה המבוססת Android TV שעובדת טוב עם שלט רגיל. אז על ה-WeTek Play 2 (וכל מכשיר אנדרואיד שהוא לא Android TV) ניתן להשתמש רק באפליקצית נטפליקס הרגילה שמותאמם לסמארטפונים וטאבלטים. ברוב הפונקציות עדיין ניתן להשתמש עם מקשי החצים על השלט, אך לפעמים יש כפתורים שלא עובדים עם החצים, ויש לעבור למצב עכבר (שלא נוח על השלט של WeTek). בנוסף, עם הגירסה הזאת של האפליקציה אי אפשר יותר לשלוט על הנאפליקס בסטרימר בעזרת האפליקציה שלהם על הטלפון/טאבלט ("שלט חכם").

כשפניתי אל WeTek עם הבעיה (הרי הם מפרסמים תמיכה ב-Netflix באתר שלהם), הם ענו לי:

Even though Netflix's mobile app continues to operate flawlessly throughout all WeTek's devices, it seems that, currently, Netflix doesn't look entirely comfortable with non-AndroidTV devices running its Android TV app. In that sense, for the time being, therefore they're not allowing our device to connect to the Android TV application. We'll reach out to Netflix to better understand their position and work out a possible solution that makes it possible to maximize the number of applications running on our box.


עד שהם פותרים את הבעיה הזאת אני לא ממליץ על קניית המכשיר אם חשוב לכם להריץ נטפליקס. עכשיו אני מצטער שלא שמעתי קודם על החבילת ערוצים (כולל עדין+) יחד עם נטפליקס ב-89 ש"ח של פרטנר. זה היה סוגר לי את כל הפינות, חוץ מקודי שבסוף התקשתי למוצא לו תוספים באמת שימושיים, אז ויתרתי. כן, אני מודע לאירוניה שזה פורום של קודי...

Re: גם DVB-T2 וגם Netflix HD - האם קיים כזה דבר? [מצאתי!]

פורסם: 29 אוקטובר 2017, 14:03
על ידי shem.haver
היי גם אני באותה בעיה..אם תקבל מהם איזה תשובה-תעדכן בבקשה

Re: גם DVB-T2 וגם Netflix HD - האם קיים כזה דבר? [מצאתי!]

פורסם: 29 אוקטובר 2017, 16:09
על ידי Allon
אעדכן בשמחה. כשניסיתי לשאול אותם איך אקבל הודעה כשהבעיה תפתר, הם לא נתנו תשובה תכליתית. אז פשוט צריך לדגום אותם מדי פעם. ממש מאכזב שקניתי ממיר עידן+ במחיר מופרז.

גם ניסיתי לחבר עכבר Bluetooth של Microsoft שעובד מצוין עם הטלפון אנדרואיד שלי, ומצליח להתחבר לסטרימר, אבל לא מופיע סמן...

אז ניסיתי את האפליקצית שלט שלהם. אפשר להזיז איתה את העכבר, אבל כשמנסים לעשות גרירה בעזרת שתי אצבעות (דבר שהוא חובה בגירסת הטלפון/טאבלט של נטפליקס), האפליקציה האקטיבית פשוט קורסת. גם המסך הראשי (Launcher) קורס כשמנסים. קיצר כלום לא פועל כמו שצריך. מאכזב ביותר.