ברוכים הבאים לפורום קודי ישראל !
תוכלו לבקר אותנו גם בקבוצת הפייסבוק

MECOOL K3 PRO - סקירת סטרימר

סיקורים וביקורות על סטרימרים
חוקי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.
סמל אישי של המשתמש
katsinmod
מנהל האתר
מנהל האתר
הביע תודה: 97 פעמים
קיבל תודה: 413 פעמים
מצב: מנותק

MECOOL K3 PRO - סקירת סטרימר

הודעה#1 » 20 מאי 2017, 02:14

אהלן
כללי:
תמונה

תמונה

מכשיר K3 PRO של חברת MECOOL הוא מכשיר חדש יחסית. היתרון הגדול שלו הוא שהוא משלב בתוכו יכולת של סטרימר חזק עם יכולת של ממיר עידן פלוס. יתרון נוסף הוא שהוא מגיע עם זכרון פנימי (RAM) של 3GB, לעומת 2GB שיש לרוב הסטרימרים היום בשוק.
מפרט טכני:
המכשיר מגיע עם שבב Amlogic S912 שמכילה שמונה ליבות Cortex-A53 שפועלות בתדר מרבי של תדר 2 ג'יגה-הרץ וכן שלושה ליבות של השבב גרפי Mali-T820. כאמור 3GB של RAM מסוג DDR3. שני בנדים של WIFI, כולל בתקן AC.
למכשיר נפח אחסון (זכרון חיצוני-ROM) של 16GB ואנדרואיד 6.0
פורמטי וידאו: 4K,ASF,AVI,DAT,FLV,ISO,MKV,MOV,MPEG,MPG,RM,RMVB,TS,VOB,WMV
פורמטי אודיו: AAC,APE,DDP,FLAC,HD,MP3,OGG,TrueHD,WAV,WMA
חיבורים: 4 חיבורי USB, חיבור HDMI, חיבור SPDIF לאופטי, חיבור רשת RJ45 במהירות 1000MBIT.

תמונה

תמונה

מה מקבלים בתוך האריזה:

תמונה

תמונה

תמונה
מכשיר, שלט, כבל HD-HD, חשמל (עם מתאם EU), עלון מדריך.
הדלקה ובדיקות לפני התקנת קודי:
זה המסך שמופיע עם ההדלקה:

תמונה

קישור לרכישה:
http://slmtk.co/NcX1WE

בדקתי עם מה הסטרימר הגיע - האמת אהבתי שלא מותקנות הרבה אפליקציות עליו. הגיע עם YOUTUBE ו-NETFLIX.
לא הגיע עם קודי מובנה, שמבחינתי זה יתרון כי בכל מקרה נדרש להסיר אותו. יש אייקון שנקרא TV CENTER שאמור להוביל לקודי אבל נדרש להתקין אותו, כך שפשוט התעלמתי ממנו.
בנוסף, יש במכשיר אייקון שכתוב DTV (או Digital TV), שאפשר להבין ממנו כי מדובר בכניסה לערוצים הדיגיטליים. לי אין אנטנת עידן פלוס לבדוק אותו אבל ראיתי באתר TGSPOT שבדקו את הנושא ויש קליטה טובה והממשק נוח.
ציטוט בתוך TGSPOT:
"בכניסה ליישום DTV יש להתחיל בסריקה ראשונית לאיתור הערוצים. אפשר לבחור בין סריקה אוטומטית לידנית, ומכיוון שאנו מכירים את ערוץ הקליטה שלנו בחרנו באפשרות השנייה. לא חלפו מספר שניות לאחר הסריקה וכל הערוצים נמצאו וניתן היה להתחיל לצפות בשידורים. סמן איכות הקליטה הציג כי הקליטה מלאה, ואכן איכות השידור הייתה טובה, אף יותר מאשר ממיר של אינובה (Inova) שנמצא שברשותנו לצורך השוואה.
בדומה לשאר ממירי עידן+, גם ב-KIII Pro ניתן לצפות בלוח השידורים (EPG), להקליט להתקן חיצוני ולקבל מידע על התוכן המשודר זה עתה בזמן זפזופ בין הערוצים.
אבל מה שהיה חשוב לנו בבדיקת פונקציית העידן+ במזרים היא מהירות ההפעלה ואיכות הקליטה. אז על איכות השידור כבר דיברנו,. בבדיקת מהירות ההפעלה בדקנו כמה זמן לוקח למערכת להגי ממצב כבוי מלא להגיע למצב תפעול. לקח לה 20 שניות מרגע הלחיצה על הכפתור האדום בשלט, וזה סביר בהחלט"
.

K3 Pro גם מגיע עם אפליקציית AirPin Pro מובנה. אפליקציה זו הופכת את המזרים לשרת מדיה עם תמיכה בהזרמה למכשירים חכמים. היא תומכת ב-AirPlay של אפל או Miracast במכשירי האנדרואיד. בנוסף, יש תמיכה בפרוטוקול DLNA, כך שאפשר לדוגמה להזרים תוכן ישירות לטלוויזיה או מחשב דרך הרשת הביתית.

הרצתי גם סרטי יוטיוב באיכות גבוהה (1080P), לא בקודי, וראו מצוין ובלי גמגומים.
לגבי 4K - המעבד לא אמור לקרוא 4K מלא אז אל תצפו ליותר מדי.

בדיקת מהירות:
בדקתי את המהירות המתקבלת במכשיר עם כבל רשת ועם WIFI. חשוב להגיד שאצלי התשתית שמתקבלת היא באזור ה-30M, עקב ריחוק יחסי מהארון תקשורת. באופן עקרוני מוצהר שיש לי תשתית של 40M. גם במחשב שלי אני לא מקבל אלא בסביבות ה-30M.
תוצאות הבדיקה (עם speedtest.net)
עם כבל רשת-
תמונה
עם WIFI-
תמונה
האמת, לא רע בכלל. כמעט אותו דבר. הבדיקה התבצעה בתדר 2.4GHZ ולא 5.

השלט :
השלט גדול יחסית ועם המון כפתורים. בסוף השתמשתי רק בחיצים ובמדמה עכבר כדי להגיע לכפתורים שקשה להגיע רק ע"י שימוש בחצים. בקודי זה לא כזה משנה. בשימוש בקודי השלט מספק.

התקנת קודי-
התקנתי קודי מדיסק און קי שהורדתי אליו את קובץ ההתקנה מהאתר KODI.TV. הגרסא שהתקנתי היא 17.1 קריפטון.
ביצעתי את ההתקנה של ההרחבות וההגדרות לפי המדריך שלי -
viewtopic.php?f=38&t=6303

בדיקות בקודי :
הרצתי סרטים באיכות גבוהה כולל 1080, הן מצפייה ישירה והן מטורנטים מהרחבת קווזר. הסרטים רצו ללא שום בעיה.

סיכום:
מכשיר איכותי וחזק יחסית לסטרימרים האחרים בשוק הנוכחי.
יתרונות בולטים:
3GB זכרון
כולל ממיר עידן פלוס מובנה
שבב ומעבד גרפי חזק
מריץ קודי בקלות
חסרונות:
שלט סטנדרטי
מחיר יחסית יקר

קישור לרכישה:
http://slmtk.co/NcX1WE

קישור לסיקור של TGSPOT:
http://www.tgspot.co.il/mecool-kiii-pro ... tv-review/
אשמח שאם הפוסט שלי עזר לכם - תסמנו תודה ע"י לחיצה על האגודל למעלה מצד שמאל של הפוסט
פורום קודי ישראל יוצר מדריכים ומפתח הרחבות בחינם ובאהבה לקהילה.
במידה ובכל זאת בא לכם להזמין את הצוות לכוס בירה, מוזמנים ללחוץ על "הזמן לבירה"
תמונה

פרסומת
תמיר 55
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

Re: MECOOL K3 PRO - סקירת סטרימר

הודעה#2 » 22 מאי 2017, 09:01

שלום לך יש לי אותו מכשיר אבל אני לא מצליח להתקין עידן פלוס.
אם יש לך סרטון או מדריך בעברית או הסבר אך להתקין את עידן פלוס במכשיר KII PRO
יש לי שאלה האם צריך לחבר אנטנה ?? האם בלי אנטנה עובד עידן פלוס? האם אפשר לפתוח ערוצים גם ממדינות אחרות???
בבקשה עזרה ?תודה רבה.תמיר :heart: :heart:

סמל אישי של המשתמש
katsinmod
מנהל האתר
מנהל האתר

הודעה#3 » 22 מאי 2017, 22:03

1. חייב אנטנה או חיבור בקיר לעידן פלוס
2. מאמין שזה על אותו עקרון
https://www.youtube.com/watch?v=PiQ-u0ze2hQ
אשמח שאם הפוסט שלי עזר לכם - תסמנו תודה ע"י לחיצה על האגודל למעלה מצד שמאל של הפוסט
תמונה

תמיר 55
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#4 » 23 מאי 2017, 12:01

המדריך הזה לא מובן וללא הסבר מפורט לא מסביר אך ומה לחבר ואיזה תדרים לפתוח ?
תודה רבה לך האם יש מדרכים יותר מפורטים?? כי אני כבר נסתי להיצמד למדריך הזה ולא מצליח להתקין
תודה והמשך יום טוב תמיר

סמל אישי של המשתמש
katsinmod
מנהל האתר
מנהל האתר

הודעה#5 » 25 מאי 2017, 23:54

תמיר
תגגל את השם K3 או K2 ותמצא ביוטיוב
תמונה

תמיר 55
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

הודעה#6 » 26 מאי 2017, 09:38

אין חפשתי המון אז משהו שיודע ומכיר אפשר עזרה?? בבקשה

חזור אל “סיקורי מכשירים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד