ברוכים הבאים לפורום קודי ישראל !
תוכלו לבקר אותנו גם בקבוצת הפייסבוק

הרחבת כתוביות בעברית ל Kodi 17

שאלות על קודי,בעיות כלליות,בקשות תמיכה הקשורות רק בקודי ושאינן קשורות למערכת הפעלה ספציפית.
כולל גם מדריכים כלליים וקיר סרטים וסדרות.

מנהל: moran.shechter

חוקי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.

חוקי הפורום
cbdev
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
מצב: מנותק

הרחבת כתוביות בעברית ל Kodi 17

הודעה#1 » 22 ספטמבר 2018, 16:54

היי חברים, למרות שאני משתמש בקודי שנים, לא יצא לי להרשם לאתר אז הנה התרומה הקטנה שלי לקודי ישראל:
כמו שכולנו יודעים, אט אט נעלמו לנו כל אתרי הכתוביות הטובים בעברית (Torec RIP) ולא נמצאו חלופות טובות במיוחד עד שבשנה האחרונה התחלתי לעבוד עם ScrewZira והתרשמתי לטובה.
מאחר ונואשתי מאתרי הכתוביות האחרים וקצת נמאס לי להוריד אותם לאשתי ידנית אחד אחד ;) , כתבתי ביומיים האחרונים הרחבת כתוביות (באישורם של SZ כמובן) לאתר שלהם... אצלי זה עובד נפלא, מקווה שיעזור במשהו לחבר'ה שעוד משתמשים בקודי בארץ :)
קישור לדף הורדה עם מס' הסברים: http://cbdevcorp.com/kodi-hebrew-subtitles

חשוב לי לציין שכל אחד מוזמן לעדכן את ההרחבה כראות עיניו וכמובן תודה רבה לכל המתרגמים (אחרי שתרגמתי אי-שם בעבר פרק מסדרה, קיבלתי טראומה לכל החיים...).

פרסומת
corolla9
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
קיבל תודה: 2 פעמים

Re: הרחבת כתוביות בעברית ל Kodi 17

הודעה#2 » 23 ספטמבר 2018, 00:39

היי.

כל הכבוד על היוזמה. רשמתי לך גם בפורום HT.
התוסף אצלי לא מתפקד יותר מידי.
ניסיתי להריץ חיפוש על כמה סרטים דרך הרחבת קוואזר ולא הצלחתי למצוא כלום.
יש לי קודי 17.6 רץ על וינדוס

cbdev
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

Re: הרחבת כתוביות בעברית ל Kodi 17

הודעה#3 » 23 ספטמבר 2018, 07:55

אכן אתה צודק וכמו שרשמתי ב HT, אני אברר מול החבר'ה ב SZ אבל זה ממש מדהים שכל הרשימות שעשיתי עליהם sanity check עברו בלי בעיה (גם בחיפוש כתובית ישיר וגם בחיפוש חופשי) ומה שאתה רושם אכן לא מחזיר תוצאות.

אגב, אתה בודק דרך הרחבת streaming כמו covenant, exodus או דרך הפעלה מקובץ במחשב / כונן?

חזור אל “הפורום הכללי - שאלות כלליות על קודי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים