כתובת IP בקודי

שאלות על קודי,בעיות כלליות,בקשות תמיכה הקשורות רק בקודי ושאינן קשורות למערכת הפעלה ספציפית.
כולל גם מדריכים כלליים וקיר סרטים וסדרות.

מנהל:moran.shechter

כללי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית לבעלי הפורום : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.

חוקי הפורום
שלח תגובה
kodi74
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)
כתובת IP בקודי

שליחה על ידי kodi74 » 02 יוני 2021, 02:27

שלום
אני משתמש בקודי דרך המחשב הנייד שלי , ובמקביל מתחבר עם הטלפון הנייד כשלט רחוק ( ניתן להגדיר בקודי דרך הגדרות שירותים שליטה) עם אפליקציה KODI REMOTE
עד פה הכל טוב ויפה

הבעיה מתחילה שאני מתחבר עם המחשב לטלויזיה מרחוק הווינדוס יוצר אוטומטית כתובת IP וירטואלית
הקודי בוחר משום מה את הכתובת IP הוירטואלית ולא הכתובת הראשית הרשונית (ואז לא ניתן להתחבר עם הטלפון הנייד)
(בוא נניח שיש לי '2 כרטיסי רשת ,הקודי בוחר בעצמו איזה כתובת IP מבינהם הוא רוצה ,ולא את הכתובת הרצויה)

השאלה שלי האם יש דרך לבחור כתובת IP בקודי אולי יש איזה תוסף או טריק שאני אחליט על הכתובת IP ?

האם אפשר להכתיב לקודי כתובת IP של הממשק ?
*גליתי שאם אני מתחבר קודם עם הקודי ואחכ עושה חיבור אלחוטי לטלויזיה אז הוא מקבל את הIP המקורי ,אבל אחרי זמן כלשהו הוא מעדכן את הIP לא IP הוירטואלי

kodi74
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

Re: כתובת IP בקודי

שליחה על ידי kodi74 » 03 יוני 2021, 00:46

אוקי פתרתי את הבעיה
ניגשתי הפוך לבעיה
במקום לשנות את ה IP של הכרטיס רשת בקודי
עשיתי פקודה פשוטה של port forwarding וזה עובד
netsh interface portproxy add v4tov4 listenaddress=localaddress listenport=localport connectaddress=destaddress connectport=destport

galagar
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

Re: כתובת IP בקודי

שליחה על ידי galagar » 11 אוקטובר 2021, 00:39

שלום. חדש כאן.
ניסיתי לפתוח נושא חדש אבל משום מה זה לא נותן להקליד בתוכן.
לא מצליח לפתור את share is not available
מנסה לשדך את הקבצים שלי במחשב לקודי בטלוויזיה אנדרואיד

שלח תגובה