הפעלת YES GO על מכשירי אנדרואיד פרוצים יוצר יניב נ

כל המדריכים וסרטוני הדרכה כאן!
ניתן להעלות מדריכים בלבד!

מנהל: moran.shechter

כללי הפורום
1. יש לפרסם פוסט במקום המיועד לו ובפורום המתאים.
2. יש לשמור על שפת שיח ראויה לרבות הפירוט הבא - אין לקלל, לגדף, להטריד או להעליב חברים בפורום.
3. אנו לא פלטפורמת שיווק ולכן אין לפרסם או לשווק שום מוצר/שירות/אחר ללא אישור מפורש מצוות הניהול.
4. הבנת הנקרא - בכל פרסום נושא חדש יש להקפיד על כותרת שתתאים לתוכן הנושא.
5. זכויות יוצרים - אין לפרסם או לבקש לינקים/קובצי הרחבות העוסקים בשידורי ספורט ותכנים המפרים זכויות יוצרים בישראל - בכל ספק יש לפנות לאחראי הקבוצה בטרם פרסום.
6. למען כולנו - תגיבו בצורה עיניינית ומקיפה ככל הניתן. אם יש בעיה ציינו את הבעיה, את סוג המכשיר וכו
7. אין לדבר על שידורי ספורט או לבקש לינקים שמשדרים ספורט.

לדיווח על על פוסט המפר זכויות יוצרים/פוגעני או כל דבר אחר יש לשלוח הודעה פרטית ל : katsinmod
העובר על חוקים אלו עלול לקבל אזהרה ואף עלול להיות מורחק מהפורום באופן מיידי.

חוקי הפורום
smuel
קודיסט מתמחה
קודיסט מתמחה

הפעלת YES GO על מכשירי אנדרואיד פרוצים יוצר יניב נגר

שליחה על ידי smuel » 23 מאי 2015, 11:34

לאחרונה אני נתקל בהמון אפליקציות לאנדרואיד שלא מסכימות לעבוד עם מכשירים פרוצים (ROOTED) מסיבות כאלו ואחרות.
היות ולא תמיד הדבר בשליטתנו, כי ככה אנחנו מקבלים את המוצר מהחנות, זה ממש לא הוגן, לדעתי.
HBO GO, אפליקציות בנקאיות למיניהן ועוד פשוט לא ירשו לכן להשתמש בה.

אז ישבתי וקראתי כמה מאמרים על איך ומה אפשר לעשות, והגעתי לכמה תובנות. מה שתעשו עם זה - אך ורק בשליטתכם.

המאמר הכי טוב שמצאתי, למי שרוצה להתעמק, נמצא כאן:

https://blog.netspi.com/android-root-de ... echniques/

מנסיון שלי, רוב האפליקציות מחפשות דברים זהים:

1. קיום של קובץ su בתיקיית system
2. קיומה של האפליקציה SuperUser או SuperSU
3. נסיון גישה כ-su למערכת ההפעלה
4. בדיקת חתימת מערכת ההפעלה, ע"י קריאה של קובץ הגדרות פנימי.

אעבור על 4 הנושאים האלו, ואיך ניתן להסוות אותם. שימו לב!! לאחר ביצוע השלבים - תאבדו את הרוט, ולכן רק FLASH חדש של רוט תחזיר לכם אותו!
אם אתם רוצים להשאיר את הרוט על המכשיר שלכם - המדריך הזה הוא לא בשבילכם!!!

אין עבירה על החוק כאן לדעתי, מכיוון שכל השינויים שאתם עושים הוא אך ורק על המכשיר האישי שלכם. שוב, כל מה שתעשו על אחריותכם בלבד, כולל הרס של מערכת ההפעלה (שברוב המוחלט של המקרים ניתן לתקן ע"י התקנה של הרום מחדש)

קודם נתמקד בשלבים שיש לעשות כשעוד יש לכם רוט, מכיוון שאחד השלבים המאוחרים כולל הסרה מוחלטת של הרוט.

מערכת ההפעלה שומרת המון מידע על גרסת המערכת, המודל של המודם של המכשיר, ועוד.
נתון מאוד מסויים של מידע שהמערכת שומרת, היא עם אילו מפתחות נחתמה מערכת ההפעלה כשהוקמה. המפתחות מתחלקים ל-2:

1. release-keys - אומר שהגרסא חתומה באופן רשמי ע"י גורם מוסמך כמו גוגל, סמסונג וכו'.
2. test-keys - רום מקוסטם כמו CM11 או כל רום סיני אחר שמגיע עם דומגלים בעיקר וסטרימרים.

ברוב המוחלט של הדונגלים והסטרימרים, אם תיכנסו להגדרות ומשם "ABOUT PHONE" תראו שה-MODEL או אחד השורות האחרות מכיל בתוכו את המילים test-keys, מה שמרמז על כך. גם אם לא תראו את הצמד test-keys, עדיין ייתכן שהערך הזה קיים. אז מה צריך לעשות? לשנות את הערך כמובן
סמל ההבעה ‏‎smile‎‏

איך עושים את זה? מורידים מ-GOOGLE PLAY אפליקציה קטנה ומגניבה שנקראת build.prop editor. התכנה מאפשרת, בהנחה ויש לכם רוט, לשנות ערכים במידע הזה.

הפעילו את התכנה ואשרו גישת רוט. לאחר מכן, עברו על כל הערכים, ובדקו את צמד המילים test-keys. מצאתם? לחצו על השוה והחליפו את הערך ב-release-keys.
לאחר כל שינוי כזה האפליקציה תשאל העם לעשות REBOOT. אני ממליץ שלא, לפחות לא עד שתוודאו ששיניתם את כל הערכים בקובץ. שימו לב - אין לשנות שום ערך אחר מלבד צמד המילים הזה, אתם מסתכנים בהרס של מערכת ההפעלה!!

לאחר שסיימתם, בצעו REBOOT (ניתן לבצע מתוך תפריט האפשרויות באפליקציה).

לצורך בדיקה האם קיים קובץ su במערכת שלכם, תוריד את האפליקציה ES File Explorer, שהיא לדעתי (ולדעת עוד כ-500 מליון משתמשים) התכנה ה-כ-י טובה לניהול קבצים.
לאחר ההתקנה, לכו ל-TOOLS, ומשם ל-ROOT EXPLORER. אם יש לכם רוט, תיבקשו לאשר את הגישה. לאחר האישור, וודאו סמנו את /system כ - RW, מה שיאפשר לכם לבצע שינויים על התיקייה הזו.

נווטו בסייר ל-/system/app וודאו שלא מותקנת אפליקצית SuperSU או SuperUser. אם כן, מחקו אותה.

לאחר מכן, בסייר, נווטו ל-/system/bin וודאו אם יש שם קובץ שנקרא su, ללא סיומת. אם כן - מחקו אותו. שוב, מחיקת הקובץ תגרום לאיבוד הרוט!!!

מחיקה נעשית ע"י לחיצה ארוכה על הקובץ שתסמן אותו, ומשם לחצו על DELETE בתפריט התחתון.

לאחר המחיקה, נווטו ל /system/xbin וחפשו גם שם את su ומחקו אם קיים.

ברכותיי - כעת אתם רשמית ללא רוט, עם מפתחות המזוהים כמפתחות מקוריים. מבדיקות שעשיתי על אפליקציות שונות ב-3 מכשירי אנדרואיד שונים - האפליקציות עבדו לאחר השינויים האלה.
שוב - ללא רוט יותר, מה שלא ממש מפריע לי.

יש מכשירים נדירים (כמו ש-XTREAMER PRODIGY 4K שלי) שלהם יש רוט מיוחד במינו. אין קובץ su באף תיקייה, ועדיין יש רוט.
מה שאומר שגם אחרי שערכתי את הקובץ, עדיין שמרתי על יכולות הרוט שלי, אז אני בנאדם שמח עכשיו
סמל ההבעה ‏‎smile‎‏

תהיו זהירים עם המדריך הזה, והכי חשוב - תהנו. המכשיר הזה אמור להיות מרכז הבית שלנו - אין סיבה שנסבול כי איזו חברה סינית חשבה שאנחנו ממש צריכים מכשיר פרוץ!

סמל אישי של משתמש
‫דניאלסספורטס‬‎
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

Re: הפעלת YES GO על מכשירי אנדרואיד פרוצים יוצר יניב נ

שליחה על ידי ‫דניאלסספורטס‬‎ » 30 מאי 2015, 23:12

שלום, נתקעתי כבר בשלב הראשון.. לא מצאתי באפליקציה build.prop editor ערך עם test-key למרות שיש לי רוט בוודאות וגם מותקן לי SU והכל וגם בabout כן מופיע לי test-key

eviatar41
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי eviatar41 » 31 מאי 2015, 12:54

אשמח להסבר אין לי קובץ us ואין לי test-keys

eviatar41
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי eviatar41 » 31 מאי 2015, 12:55

יש לי דונגל ברצוני להפעיל עליו את אפלקצית yes go אומר לי שהמכשיר פרוץ

Michelul
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי Michelul » 07 יולי 2015, 21:18

עשיתי את השלב של build
אבל באפלקציה es אני לא מוצא שום מהתקיות שאמרת
אפשר עזרה איך להמשיך מכאן בבקשה..

djdror
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי djdror » 06 ינואר 2016, 13:22

אני מוכן לשלם למי שיעזור לי בזה

סמל אישי של משתמש
yanir.jonkman
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי yanir.jonkman » 14 ינואר 2016, 23:32

משום מה אני לא מצליח לשנות את הtest-keys
הורדתי את האפליקציה לפי המדריך ושיניתי את הכל אבל אחרי האתחול הוא חוזור למצב המקורי
?????????

סמל אישי של משתמש
lorena.cohen-galanti
קודיסט מתחיל (טוראי)
קודיסט מתחיל (טוראי)

שליחה על ידי lorena.cohen-galanti » 07 מרץ 2016, 16:47

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=14556659
מסביר איך להפעיל יס ג'ו במכשיר ואז לעשות רוט

שלח תגובה